Догляд за шкірою в зимову пору року

Чи відрізняється зимовий догляд за шкірою від, скажімо, літнього чи осіннього? Відповідаємо: ні, не відрізняється. Відрізнятися можуть кошти, які ви використовуєте під час процедур. Головні етапи, як і раніше, залишаються незмінними: очищення, зволоження, харчування, захист.
В осінньо-зимовий період додаються пілінги. Це чудова можливість оновити шкіру і з приходом весни виглядати свіжою та доглянутою.
Також у цей час можна активно користуватися косметикою з кислотами. Вона прискорює регенерацію, відновлення і має відбілюючі властивості. Дізнатись більше про дію кислот можна з нашої статті: "Для чого використовуються кислоти в косметиці?"
Очищення
Очищення в холодну пору року має бути м'яким і делікатним. Уникайте агресивних засобів, що містять мило, спирт.
Гелі для вмивання повинні мати легкий склад. Якщо ви відчуваєте, що після вмивання стягує шкіру, значить, потрібно пошукати більш делікатний варіант. Або зовсім перейти на косметичне молочко та міцелярну воду.
Тоніки мають бути безспиртові, на основі екстрактів рослин. І, навіть якщо у вас жирний тип шкіри, то пересушувати її не рекомендується - так губляться захисні властивості епідермісу.
Скраб використовуйте рідше, але відмовлятися зовсім не варто.
Зволоження
У зимовий час шкіра, як ніколи, потребує зволоження. Центральне опалення та обігрівачі нещадно витягують вологу з епідермісу, який стає сухим і починає лущитись. Відразу чіткіше виявляються дрібні косметичні недосконалості і обличчя виглядає тьмяним та недоглянутим. Тому зволоженню потрібно приділити велику увагу.
Наносити такі кошти слід за годину-півтори до виходу на вулицю. Це робиться для того, щоб крем встиг увібратися. До речі, це стосується всіх кремів, які тією чи іншою мірою містять воду.
Протягом дня можна використовувати термальну воду, особливо якщо ви працюєте в задушливому приміщенні з інтенсивним опаленням.
Варто робити частіше зволожуючі маски і підібрати легкий зволожуючий крем або гель. Віддавайте перевагу косметиці, яка утримує вологу в клітинах, а не постачає її.
Харчування
Шкіра потребує підживлення будь-якої пори року і зима - не виняток. Чим сухіший епідерміс, тим інтенсивніше має бути харчування. Креми на основі натуральних масел, вітамінів, ненасичених жирних кислот відмінно заповнять нестачу корисних мікроелементів і повернуть вашій особі гладкість і здоровий колір.
Також враховуйте момент, що шкіра з приходом холодів може дещо змінити свій тип: жирна стане нормальною або комбінованою, нормальна може стати значно сухішою. Тож орієнтуйтеся на свої відчуття.
Захист
І, звичайно, взимку потрібно забезпечити шкірі якісний захист. Холодний вітер, сніг, мороз, перепади температури негативно впливають на нашу красу.
У продажу часто можна зустріти креми, призначені саме для зимового періоду. Такі косметичні засоби створять захисний бар'єр для епідермісу, допоможуть йому підвищити власні захисні ресурси, пом'якшать та відновлять нестачу харчування.
Часто в їхньому складі знаходяться УФ фільтри. Здавалося б, узимку сонячна активність значно знижена і не здатна завдати шкоди. Але все ж таки таким захистом нехтувати не варто. Особливо якщо ви активно користуєтеся косметикою з кислотами або проходьте курс пілінгів.
Якщо ви віддаєте перевагу багатошаровому макіяжу - він також працює як додатковий захисний шар на шкірі.
Дотримуючись таких нехитрих правил, ви зможете зустріти весну красивою та доглянутою.
096 752-57-57
Залишити коментар